Minu läbi aegade parimad ostud ASOSest

See ei ole just rahvuslik saladus, et olen keskmisest aktiivsem veebis poodleja. Mainin ASOS.com veebikaubamaja pea igas artiklis, kus annan aru, kust pärinevad mu riided, ning kipun viimasel ajal tõdema, et isegi meil füüsiliselt olemasolevate poodide esemeid tellin pigem nende veebipoodidest. Because… free shipping and good time management.

Ometi on just ASOS see veebipood, kust on aastate jooksul jõudnud minu varamusse kõige rohkem nii rõivaid kui ka aksessuaare. Olgu muidugi lisatud, et ASOS oli üleüldse esimene virtuaalne ostukoht, kust ma vähemalt 10 aastat tagasi rõivaid soetama hakkasin. Isegi veel enne, kui mul endal krediitkaart olemas oli (because that’s what friends are for). Ja kas ma mainisin, et isegi mu pulmakleit tuli ASOSest? I do love my online shopping.

ASOSest räägin täna tegelikult kahel põhjusel. Esiteks ei ole mult mitte kunagi mitte ühegi teise moeeseme(paari) päritolu uuritud nii palju, kui ühe kuldse rüüsidega kingapaarikese puhul. Ja see andis kerge ajendi laulda sellele veebipoele virtuaalselt (veel) üks kiidulaul ning teha puust ja punaseks, et just ASOSest on pärit nii mõnigi teine leid, mille kohta tänaseni ikka ja jälle küsitakse. Siin need suurepärased leiud ka on.

Kuldsetest kingadest uskumatult mugavate valgete jalavarjudeni. ASOSe jalanõudega kipubki nii olema, et võin kinnisilmi tellida sealt number 6 suuruses paari ja olla kindel, et see passib jalga imeliselt hästi. Mõlemad jalanõupaarid on kusjuures ASOSe enda kollektsioonist, mitte teiste brändide varamust.

Veel üks suurepärane leid oli tänavu suvel ligikaudu 10-eurone päikeseprillipaar. Minu esimesed kollaste klaasidega ja esimesed prillid, mille kohta päriti nii tänaval kui ka Instagrami sõnumites. Lisaboonusena tekitavad need ette pannes kohe suvise tunde. Money well spent, mis seal öelda.

Kes minu pulmakleidilooga tuttavad ei ole, siis kuigi alustasime selle tegemist Xenia Joostiga koos, jõudis lõpuks asi selleni, kui mulle jäi ASOSes surfates silma hall ja kergelt sätendav kleit, mis tänu mittekortsuvale kangale ja avarale lõikele sobis Nevada osariigis asuva Las Vegase pulma justkui valatult. Ja Xenia valge kleit sai kaasa võetud hoopis järelpidustusteks. Lõpp hea, kõik hea.

Aga teine põhjus, miks ma täna just veebipoodlemisele suuna võtsin, on selles, et Eestis on ilmavalgust näinud veebiplatvorm nimega Bonusway, mis võimaldab veebioste tehes ostult raha tagasi teenida. Ja miks mulle see uudis korda läks? Sest nende veebipoodide nimistusse, kus osteldes saab Bonusway abil osturaha tagasi teenida, kuulub ka ASOS. Ja kuulub ka Luisa Via Roma. Ja kuulub NA-KD. Kuulub isegi Booking.com.

Ning kuidas see „natuke liiga hea, et tõsi olla” asi siis ka käib? Tegelikult väga lihtsalt. Selleks, et boonust teenida, pead osturetke alustama Bonusway lehelt või laadima alla Bonusway telefonirakenduse. Sealt valid konkreetse veebipoe, kust oma ostu sooritada soovid, ning edasi jätkub kõik suhteliselt samamoodi, nagu seni harjunud olid. Vaata ainult, et AdBlock sinu ostukogemust peapeale ei pööra.

Ostu sooritamise järel koguneb sinu Bonusway kontole ostusummast 3−5% reaalset raha, mitte mingit soodustust ega mingeid kuponge. Kui boonuseid on Bonusway kontole kogunenud vähemalt 10 euro väärtuses, saad selle summa kanda hõlpsasti oma pangaarvele või PayPali kontole (ja veel šopata). Seega, mida rohkem poodled, seda rohkem raha ka koguneb.

Ehk siis, veebipoodides šoppamine ikkagi on absoluutselt õigustatud tegevus, kas pole? Vähemalt Bonuswayga kindlasti.

Muide, kuna 24. novembril on tulemas Must Reede, siis seda enam tasub Bonusway kaudu poodlemine plaani võtta. Tee juba varakult endale ASOSe või mõne muu Bonusway poe shopping list valmis ning kui lööb ette 24. november ja Black Friday soodustused aktiveeruvad, siis nagu öeldakse, shop til you drop või vähemalt seni, kuni arvutiakut jagub.

Lisaks, kui liitud spetsiaalsel bonusway.ee/portail lehel, saad ka 3€ liitumisboonust, mis kaasneb sinu esimese ostuga Bonusway kaudu.

*Artikkel on valminud koostöös Bonuswayga.

Sarnased artiklid

Kommentaarid