Minimalistlik luksus modernsele pruudile

Minimalistlik luksus modernsele pruudile

Foto: Maiken Staak

Kodumaine rõivabränd Marimo on valmis saanud oma järjekorras teise pruudikollektsiooni, mille esmaesitlus leidis aset paari nädala eest Saksamaal Essenis toimunud European Bridal Week’il.

2019/2020 pruudikollektsiooni  disainides on Marimo mõeldud modernsele pruudile. Valmistatud vaid parimatest luksuslikest siididest, on kollektsiooni märksõnadeks minimalism ja klassika, mis põimuvad modernsete detailidega nagu avatud seljad,  käsitööna valminud Swarovski kristallidest tikandid ning Marimo signatuurvööd. Marimo peadisainer Mariliis Pikkar võtab kollektsiooni kokku nii: “Olles alles poole aasta eest ise pruut olnud, olid kollektsiooni luues minu jaoks olulisteks märksõnadeks mugavus, täiuslikkus ja sundimatu elegants. Kvaliteetsed materjalid ning õmblustöö annavad võimaluse mängida puhta pinna ning mitte liialt domineerivate luksuslike detailidega.”

Marimo pruudikollektsiooni modell Mari-Liis Fridolini seljas jäädvustas peamiselt Berliinis resideeruv eestlannast fotograaf Maiken Staak, meigi ja soengu tegi Ana Buvinic ning stilistika eest vastutas Külli Piibar. Kiika tulemust allolevas galeriis!

Marimo pruudikollektsiooniga saab tutvuda veebis aadressil www.marimofashion.com ning Marimo esindusbutiigis aadressil Müürivahe 17.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid