Milline näeb välja moesaatkonna uus stuudiopood? Tulge piiluge!

Milline näeb välja moesaatkonna uus stuudiopood? Tulge piiluge!

Foto: Embassy of Fashion

Nagu andsime juba mõista Riina Põldroosi pruutkleitide kollektsiooni uudises, siis Embassy of Fashioni moedisainerid Aldo Järvsoo, Riina Põldroos ja Ketlin Bachmann on avanud uue stuudiopoe aadressil Rävala pst 7. Tallinna kesklinnas uue asukoha leidnud stuudiopood on nüüdsest ka Tanel Veenre Jewellery esinduskaupluseks, kus leiab kõige laiema valiku moemärgi ehteid.

Lisaks luksuslikule butiigile asub Embassy of Fashioni uue stuudiopoe teisel korrusel moekunstnike ühine ateljee, kus disainerid igapäevaselt töötavad ning kus valmivad nende kollektsioonid. Ateljee olemasolu annab võimaluse ka kõikide valmiskollektsioonide kleite kohapeal vastavalt kliendi soovile kohandada, lisaks saavad kliendid esitada oma eritellimusi otse disainerile.

Hooajale vastavalt on uues stuudiopoes eraldi osa ka Aldo Järvsoo ja Riina Põldroosi pruutkleitidel, mida peagi hakkab täiendama Tanel Veenre esimene kihla- ja pulmasõrmuste seeria. Lisaks annab stuudiopoele isikupära eraldiseisev galerii, kus Tanel Veenre hakkab eksponeerima oma unikaalseid ehteid. Esimese väljapanekuna on peagi võimalik näha näiteks ehtekunstniku kosmilisi peaehteid.

Embassy of Fashioni uus stuudiopood aadressil Rävala pst 7 on avatud tööpäeviti kell 11.00-19.00.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid