MIDAGI TEKSAMAANIDELE: Lindexi kollektsioon Re:Design

MIDAGI TEKSAMAANIDELE: Lindexi kollektsioon Re:Design

Foto: Lindex

Lindex toob käesoleva nädala neljapäeval müügile Re:Design kollektsiooni, mille moodustavad eksklusiivsed taaskasutusel põhinevad rõivaesemed, mis on taasdisainitud ja valmistatud Rootsis, Boråsis. See kollektsioon esindab Lindexi värskeimat ettevõtmist, avastamaks uusi innovaatilisi ümbertöötamist kaasavaid töömeetodeid.

Kollektsioon Re:Design koosneb kuuest esemest, mille valmistamiseks on kasutatud Lindexi varasemate hooaegade teksakollektsiooni Better Denim esemeid, mis on ümber disainitud ja uuteks rõivaesemeteks kokku pandud. Algsetele rõivaesemetele on kas lisatud uusi detaile või on need juppideks lahti harutatud ja seejärel taas kokku pandud, andes sel moel elu täiesti uutele toodetele. Olgu lisatud, et Re:Design on pilootprojekt, mille Lindex on loonud koostöös Boråsis asuva Rootsi tekstiilikooliga.

„Oleme Re:Designi kollektsiooni esitlemise pärast väga põnevil! Selle loomisel oleme uurinud iga kasutatud rõivaeseme võimalusi ning avastanud seejuures uusi ümbertöötamisel põhinevaid tööviise, et kasutada vähem ressursse ja pikendada riiete kasutusiga. Suurepäraste rõivaesemete kasutusea pikendamine, disainides need ümber uuteks imelisteks esemeteks, on tõesti üks järjekordne samm jätkusuutlikuma ja ressursisäästlikuma viisi poole toota silmapaistvat moodi,” räägib Sara Winroth, Lindexi jätkusuutlikkuse osakonna juht.

Lindexi kollektsioon Re:Design tuleb müügile piiratud mahus ning see on saadaval 16. märtsist Lindexi veebipoes aadressil lindex.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid