Mida hakkab COS korraldama Pitti Uomol?

Mida hakkab COS korraldama Pitti Uomol?

Foto: COS

COSi kaubamärgiga rohkem sina peal olevad inimesed teavad niigi, et tegemist on lisaks meeldivale disainile ka parajalt vastupidavate moeesemetega. Kuna aga moemärgil avanes võimalus juunikuus toimuva Pitti Uomo käigus korraldada oma showcase, otsustas COSi meestemoeosakond tõestada seda funktsionaalsust veidi mängulisemas võtmes.

Nimelt lõi COS just Pitti Uomo showcase’i tarbeks käed briti tantsija Wayne McGregoriga, et too looks etteaste, mis demonstreeriks, kui mugav, liikuv ja vastupidav on COSi niinimetatud essentials meestekollektsioon „Soma”. Performance’ina ette kantavas tantsuetenduses kannavad Company Wayne McGregor meestantsijad COSi uusimat „Soma” kollektsiooni, pannes nii proovile kõige igapäevasemad riideesemed nagu valge triiksärk, vihmamantel, kõrge kaelusega kudum, viigipüksid. Kuna tantsijad on ka erineva pikkuse ja kaaluga, siis saab seeläbi COS näidata ka seda, et brändi moeesemed passivad hästi selga igas mõõdus kandjale. 

Kes juunikuus Pitti Uomole minemas ei ole, aga samas ei oleks ühe COSi-teemalise tantsuetenduse vaatamise vastu ka midagi, siis kodulehekülg cosstores.com kannab kogu showcase’i otseülekandena üle. 

Pitti Uomo leiab tänavu aset 12.−15. juunini, nagu ikka Firenzes. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid