Mick Pedaja annab homme Viru Keskuses välkkontserdi

Foto: Felix Laasme

Homme, 13. detsembril esinevad Viru Keskuse Rahva Raamatu 3. korrusel Mick Pedaja ja Angeelia. Hingestatud kontsert Eesti ühelt armastatumalt duolt on ühtlasi soojendavaks etteasteks Micku uue albumi “Avaimus” esitlusele, mis toimub juba samal õhtul Erinevate Tubade Klubis. Micku ja Angeelia minikontsert Viru Keskuses leiab aset kell 12.30 ning on kõikidele tasuta.

“Päevase minikontserdiga teen sissejuhatuse õhtusele esitlusele ja püüan anda vaikselt aimu sellest, mis täispikal kontserdil toimuma hakkab. Esitlusele tulevad uue plaadi lood, aga sekka ka mõned vanemad, äratundmishetki pakkuvad lemmikud. Uus album on minu jaoks teatud mõttes juurte juurde naasmine. Kui eelmisel plaadil oli rõhk pigem elektroonilisel muusikal, siis värskel plaadil kuuleb taas kitarri ja bändi,” rääkis Mick Pedaja.

Uus album “Avaimus ehk ava end vaimus” keskendub sallivuse ja looduse väärtustamise teemadele. Autor soovib edasi anda mõtteid, et hoiaksime ning tolereeriksime üksteist kui looduse osa ning mõtleksime ka meie pärandist ehk metsast kui väärtusest. Nagu ka eelmisel väljaandel “Hingake/Breathe” kuuleb uuel plaadil nii eesti- kui ka ingliskeelseid lugusid.

Albumi täispikk esitluskontsert Erinevate Tubade Klubis algab 13. detsembril kell 20.00. Laval astuvad üles Mick ja Angeelia koos bändi ja keelpillikvartetiga.

Sarnased artiklid

Kommentaarid