Memphis ja muusika Levi’s®e uues erikollektsioonis

Memphis ja muusika Levi’s®e uues erikollektsioonis

Foto: Levi's®

Eelmisel aastal debüteeris popartist Justin Timberlake ikoonilise teksabrändi Levi’s® disainerina. Koostöö jätkub ning poodidesse on jõudnud uus kollektsioon, mis tähistab laulja Memphise juuri. Kollektsioon on Eestis müügil Tallinnas Kristiine Keskuse Levi’se® poes ja Tartu Kaubamajas.

Memphis ja muusika on tihedalt seotud. Sealt on pärit Elvis Presley ja Jerry Lee Lewise rock’n’roll rütmid ja Otis Reddingi R&B gruuv. Justin Timberlake’i, Memphisest pärit artisti, looming ning stiil ei ole sellest mõjutusest samuti puutumatuks jäänud. “Memphisel ja muusikal on minu elus alati suur roll olnud,” räägib Grammy-võitja. “Samuti selle kollektsiooni puhul. Läksin seda luues tagasi kohtatesse, mida lapsena armastasin.”

Koostöö raames valminud teine Justini erikollektsioon “Fresh Leaves” lisab Levi’s®e klassikutele värske twisti. Samuti peegelduvad kollektsioonis Justini lemmikpaigad tema kodulinnas. Sind viiakse tuurile Zippin Pippini Ameerika mägedele East End pargis, Skateland rulluisuväljakule ja Memphise Ülikooli Tiger-meeskonna kossuplatsile. Lisaks on kollektsioon pühendatud Justini iidolitele muusikas. Selles peegelduvad muusikalised mõjutused hip-hopist, rokkmuusikast ja tänavastiilist. “Ameerika ikoonilise popartistina on Justin Levi’s®e jaoks suurepärane partner. Tähistame ühsikollektsiooniga tema kodulinna Memphist, Ameerika muusika südant ning autentset eneseväljendust,” räägib Jennifer Sey, Levi Strauss & Co turundusjuht.

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid