Meeldiv neooniplahvatus

Meeldiv neooniplahvatus

Foto: SOREL

Me ei tea, kuidas teile, aga meile on SORELi jalatsimärk alati seostunud pigem talvisemate jalanõudega. Seda muidugi ainult seniks, kuni meile tutvustati SORELi tänavust kevadsuvist kollektsiooni – ja siin pole tagasihoidlike töölissaabastega midagi pistmist!

Kes vajab ehk tutvustust, siis SOREL sai alguse 1962. aastal Kanadas Soreli-nimelises tööstuslinnas, kus toodetigi praktilisi ja äärmiselt funktsionaalseid saapaid laevatehaste töölistele. Tänaseks on SOREList saanud rahvusvaheline kaubamärk, mis ei tee lihtsalt saapaid, vaid viimistleb neid täiuslikkuseni, et need peaksid vastu ka porises, lörtsises ja mudases kliimas. Samal ajal tehakse kõik võimalik, et hoida jalad soojas ja kuivas ning jalatsite välimus kannataks patseerimist ka linnatänavatel. 

Niipalju taustast, nüüd räägime aga SORELi uuest Kinetic Vibe kollektioonist.

Võib ilmselt liialdamata öelda, et uus kollektsioon on SORELi seni kõige pilkupüüdvam. Trendikad tallad? Jah. Neoontoonid? Jah. Pastellid? Aga palun. Ütleb bränd isegi, et antud kollektsiooni puhul on kasutatud sõna vibe, et anda edasi nii vibrant värvide kui ka good vibes meeleolu sõnumit. Sest pidavat just sellised – fotodelgi nähtavad – värvimängud kandja tujule positiivselt mõjuma. Ning kuna tegemist on ikkagi SORELiga, siis ei ole kahtlustki, et uued mudelid on nii mugavad kui ka vastupidavad. Ja sellisele kollektsioonile kirjutame me rõõmuga alla!

SORELi uue Kinetic Vibe kollektiooni mudelid on juba saadaval Kaubamaja veebipoes kaubamaja.ee. 

*Artikkel on valminud koostöös Kaubamajaga.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid