Meeldiv amps delikaatset kulda ja hõbedat

Meeldiv amps delikaatset kulda ja hõbedat

Foto: Lea Wormsbach

Anne Manns on Berliinist pärit ehtekunstnik, kes loob ehteid, mis võtnud oma kuju otse aedviljaaiast. Vaadates täna tema loodud säravaid „herneid ja baklažaane”, ei oskaks arvatagi, et alles mõni aeg tagasi ei olnud Mannsil ehete disainimisest ja loomisest õrna aimugi.  

Nimelt on sakslanna Anne Mannsil kogemusi hoopis naisterõivaste disainis, kuid ta ise ütleb, et teda on ehtekunsti poole alati tõmmanud. Täna loob ta oma kuld- ja hõbeehteid küllalti moodsal viisil, kasutades näiteks 3D-tehnoloogia ja käsitöö kombinatsiooni, mis annab talle vabaduse luua ükskõik millise kujuga ehteid. Näiteks just herneid ja baklažaane.

Aedviljade temaatika ei ole Mannsi loomingus muidugi juhuslik. Disainer kasvas üles väikeses Saksamaa külakeses, kus aedviljaaed oli omal kohal nii tema kui ka tema vanavanemate kodus. Lisaks jagab disainer täna oma kodu Saksamaa ja Itaalia vahel, kus samuti ootab teda elukaaslase rikkalik aed. See kõik on teda omajagu inspireerinud ning võib arvata, et selle temaatikaga ehteid näeme Anne Mannsi brändi valikus tulevikuski.

Täna saab brändi ehtekollektsioonidega tutvuda (ja neid ka tellida) aadressil annemanns.com. 

Vaata ka galeriist Lea Wormsbachi jäädvustatud Anne Mannsi eheteseeriat!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid