Marit Ilison lõi MatchesFashioni jaoks eksklusiivse kollektsiooni

Foto: maritilison.com

Luksusveebikaubamajaga MatchesFashion juba mitu hooaega koostööd teinud kodumaine moelooja Marit Ilison valmistas sel sügisel kaubamaja jaoks eksklusiivses värvipaletis narmasmantlite kollektsiooni, mis on saadaval vaid veebipoes matchesfashion.com.

“MatchesFashion.com-i missioon on lai: pakkuda nii teada-tuntud kultusbrände, nagu Balenciaga, Gucci, Saint Laurent, kui ka tutvustada uusi talente ja moeloojaid,” rääkis Marit Ilison koostööst luksuskaubamajaga, “A-lõikeline pehmest puuvillašenillist mantel on üks mu selle kollektsiooni lemmikuid, seda enam oli põnev väljakutse valmistada valik nii pikki kui ka lühikesi mudeleid valitud eksklusiivsetes toonides.”

MatchesFashion.com-ile on oluline ka brändi jätkusuutlik ja vastutustundlik lähenemine. Kõik kollektsiooni Longing For Sleep kangad ja tooted valmivad eritellimusel täpselt tellitud kogustes. “See on meie vaade jätkusuutlikkusele ja tähendab, et me ei loo midagi, mida siia ilma ei oodata. Nii väärtustame kõiki loome- ja valmistamisprotsessis osalejaid ega devalveeri ajapõhiselt toote tegelikku väärtust,” räägib Ilison. “Kõik kanga “lülid” on valminud eritellimusena – alates õrnast šenill-lõngast, mis on seejärel värvitud spetsiaalselt meie toonides ning hiljem kootud spetsiaalselt meie loodud mustritesse,” jätkab moelooja. Ilison ka lisab, et kõik Marit Ilisoni moemärgi tooted valmistatakse käsitööna Tallinnas.

Tutvu MatchesFashion.com-i jaoks loodud eksklusiivse kollektsiooniga siin.

Sarnased artiklid

Kommentaarid