Marimekko ja Clinique’i eksklusiivne ühiskollektsioon on loodud silma paistma

Foto: Marimekko

Nüüd on hommikuti võimalik peegli ees hullata lausa mitmes mõttes koloriitsete huulepulkade ja -läigetega, sest legendaarne Marimekko on ühendanud jõud ilumärgi Clinique’iga ning valminud on limiteeritud erikollektsioon, mille keskmes on Soome disainimaja ikoonilised trükimustrid.

Värskesse ilukollektsiooni kuuluvad Clinique’i kõige värskem innovatsioon „huulemaailmas” ehk 20 toonis sulgkerge läige Clinique Pop™ Splash Lip Gloss + Hydration ning kümnes toonis huulepulgad Clinique Pop™ Lip Colour + Primer, mille pakenditel on kümme erinevat Marimekko printi. Trükimustrite disainide originaalautor on Skandinaavia moeskeene üheks mõjukamaks persooniks peetud Annika Rimala (1936–2014). Mustrid on loodud 1960.–1970. aastatel ning need on eelkõige inspireeritud disaineri reisidest, graafikaoskustest, toonasest poppkultuurist ja kahtlemata soovist provotseerida.

Meenutuseks olgu öeldud, et Marimekko bränd loodi selleks, et tuua rõõmu ja värvi eelkõige just pisut rutiinseks kippuvasse argiellu. „Kuna Clinique jagab meiega sarnast suhtumist, siis on meil hea meel pakkuda üheskoos midagi üllatavat ja samas ka põnevat,” selgitas Päivi Paltola, Marimekko turundusjuht nimetatud koostöö tagamaid. Jane Lauder, Clinique’i globaalne brändijuht lisas: „Selles kollektsioonis on esindatud Marimekko kaasaegne esteetika ja Clinique’i elujõulisus, et inspireerida ja innustada naisi ning tuua nende argirutiini pisut mängulisust.”

Eesti ilusõbrad peavad küll kahjuks pettuma, sest eksklusiivne kollektsioon tõenäoliselt siia müügile ei jõua, kuid alates veebruarist on see siiski saadaval näiteks Helsingi Stockmannis.

Sarnased artiklid

Kommentaarid