Marella ühendas jõud popkunstnik Camille Walalaga

Marella ühendas jõud popkunstnik Camille Walalaga

Foto: Marella

Viru Keskuse Marella poodi on saabunud selle kevadhooaja üks põnevamaid kapselkollektsioone, mille on loonud Londonis elav prantsuse päritolu popkunstnik Camille Walala. Kunstnikuga koostöö toob esimest korda Marella populaarsesse ART. 365  kollektsiooni pilkupüüdvad värvilised mustrid, millega trendikalt kevadele vastu minna.

Camille Walala on rahvusvaheliselt hinnatud multitalent popkunsti alal, kes on teinud nii kaastööd moebrändidele, loonud tänavakunsti kui ka kujundanud interjööre. Tema stiili iseloomustavad erksad värvikombinatsioonid, geomeetrilised mustrid ning nihutatud perspektiiv. Camille’i julge käekiri ja näiliselt igasuguste piirideta anne end erinevates kunstivaldkondades koduselt tunda, on toonud talle palju austajaid ka sotsiaalmeedias, näiteks on tema Instagrami kontol üle 110 tuhande järgija.

Marella ART. 365 kevad-suvi 2019 kapselkollektsioon on inspireeritud Walala digitaalsest popkunstist ja nakatavast energiast, ühendades julge disainikeele, uudsuse ning tuues esimest korda kollektsiooni sisse värvid.

“Olen alati Marella disaini ilusaks pidanud, seega oli minu jaoks suur au saada valitud üheks kunstnikest, kes nendega erikollektsiooni raames koostööd saab teha. Marella ART. 365 kollektsioonid on olnud alati mustvalges värvigammas, seega oli minu jaoks põnevaks väljakutseks lisada siia oma värvitunnetus ja disainiesteetika. Mulle tundub, et suutsime koos luua midagi unikaalset, põneva segu värvidest ja siiski monokroomsusest,” rääkis Camille Walala.

Erikollektsioon koosneb kuuest mudelist, mis põhinevad kahel Walala loodud erilisel mustril – “Eetrivaikus” (“Radio Silence”) ning “Vahukommi illusioon” (“Marshmallow Illusion”).  Nii leiab kollektsioonist mustrilised kleidid, midipikkuses seeliku, alt laienevad vabalt langevad püksid ja nendega ideaalselt sobiva pikema vesti, aga ka Walala signatuurlogoga T-särgi ning põnevad kotid. Vaata kollektsioon oma silmaga üle allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid