Marella lounge

Mulle tuli mõneti üllatusena, et Marellaga seotud postituste peale sain personaalses sotsiaalmeedias „Ma polnud Marellast kuulnudki!” sõnumite osaliseks. Samas absoluutselt ei tulnud mulle üllatusena see, et peale taolist avastamist oldi omakorda vägagi meeldivalt üllatunud.

Kellele Marella ehk tõesti võõramakõlalisem on, siis tegemist on 1976. aastal ilmavalgust näinud Itaalia moemärgiga, mis loob rõivaid kaasaegsele naisele ning ühendab itaalia pärandit hooaja trendidega. Portail on, muide, Marellast ka kirjutanud, peamiselt just nende ART. 365 projektiga seoses. Ja Marella poe Tallinnas leiab Viru Keskuse 2. korruselt. 

Just sealses Marellas avastasin end lounge’imas eeskätt brändi kevadkollektsiooni tõttu ning leidsin eest nii mainitud naiselikud mudelid, värvikad mustrid, malbema lateksi kui ka hooaja suurima trendilaine, suusaprillimoega, kaasas käivad päikeseprillid. Põgusalt tegin tutvust ka brändi kalurimütside ning muude meeleolukate aksessuaaridega, mis on minu silmis kindlasti brändi trumpideks. Seega, kes veel pole Marellat avastamas käinud, olete enam kui oodatud seda tegema!

Rõivad ja päikeseprillid: Marella

Fotod: Getter Kuusmaa

*Postitus on valminud koostöös Marellaga.

Sarnased artiklid

Kommentaarid