Marc O’Polot mäletate?

Marc O’Polot mäletate?

Foto: Marc O’Polo

Rootsi-Saksa bränd Marc O’Polo on üks nendest moemärkidest, mille puhul sa tead, et kriiskavate kollektsioonide asemel leiad brändi kauplustest hoopis kvaliteedile rõhuvaid casual rõivaid. Tänavune sügis ei ole mingisugune erand.

Nimelt koosneb brändi sügistalvine kollektsioon ajatust klassikast, mis on segatud innovatiivse kaasaegse stiili ja materjalidega. Naistele on väljas lohvakad kampsunid, sügisesed ruudumustrid ja kehasse töödeldud lõiked. Meeste välirõivad on valminud sellistest tugevamatest kangastest nagu vill, kudumid ja denim, samas funktsionaalsete ja modernsete lõigetega. Nagu Marc O’Polo puhul ikka, siis on nii meeste kui ka naiste kollektsiooni luues mõeldud ajatule stiilile, mis on teostatud parimal viisil ja väga kvaliteetsetest kangastest.

Lisaks klassikalisemat laadi rõivaste valmistamisele on Marc O’Polo teinud läbi aastate head tööd ka oma kampaaniamodellide valikul. Nii astuvad ka tänavustel Marc O’Polo kampaaniafotodel üles kaks meie aja ikooni – briti supermodell Edie Campbell ja modell-näitleja Andrew Cooper, kelle on omakorda jäädvustanud Alasdair McLellan. Antud tulemusega ning loomulikult ka Marc O’Polo uue sügistalvise kollektsiooniga saad tutvuda allolevas galeriis!

Meeldetuletuseks olgu ka öeldud, et Marc O’Polo poed asuvad Tallinnas Viru Keskuses ja Ülemiste Keskuses.

Galerii

Kommentaarid