Marc Jacobsil on meile selge sõnum: on aeg särada ja sädeleda!

Foto: Marc Jacobs Beauty

Marc Jacobs Beauty Lust & Stardust meigikollektsioon on võtnud eesmärgiks meile meelde tuletada, et elu on liiga lühike, et absoluutselt iga päev tagasihoidlik välja näha. Ja nii on aeg enda meigikotti (ja loomulikult näole) terakene või kaks sädelust lisada! 

Marc Jacobs Beauty uusima, limiteeritud kollektsiooni loomiseks vaatasid Marc Jacobs Beauty „iludisainerid” tagasi aega, kus sädelusega kokku juba ei hoitud, kanti platvormkingi, nahkpükse ja meeletult puhvis soenguid. Jah, me räägime 70ndatest. Ja nagu sädeleti siis, nii pakub nüüd Lust & Stardust sari sädelust nii silmadele, huultele kui ka põskedele ja kusjuures, seda sära jätkub ka topsidele endile! 

Mida siis kollektsioonist leiab? Näiteks neljas toonis saadaolevad See-quins Glam Glitter lauvärve, mis on tõeliselt tugeva pigmendi ja sädelusega. Koostise poolest ei ole tegu lahtise sädelusega, mis topsi avades laiali lendab, vaid lauvärv on hoopis demi-pressed ja väga hõlpsalt pealekantav. Pigmendi tugevust saab tegelikult väga hõlpsalt oma soovi järgi üles ehitada või siis just mahedamaks hajutada, teiste toodetega kombineerida või peenikese pintsliga tõmmates hoopis lainerina kasutada. Saadavad värvitoonid on sügistalviselt sügavad: särav söemust, kahte tooni tumelilla ja oranžikas kuldne. 

Olgugi silmad meie näolapil meiki tehes üheks keerukamaks väljakutseks, ei saa sellega ju ometi kunstiprojekt pooleli jääda. Marc Jacobs Beauty värskelt ilmavalgust näinud Enamored Lip Hi-Shine Gloss huuleläiked on kõrgläikega ja glamuurselt sädelevad. Ka huuletoodete puhul saame valida nelja küllusliku tooni – sooja sädelusega šampanjaroosa, kuldse metalliku, nätsuroosa ja roosaka virsiku – vahel. 

Ja nüüd lõpetuseks! Marc Jacobs Lust & Stardust limiteeritud kollektsioonist ei puudu šampanjaroosa O!mega Glaze All-Over Foil Luminizer, mille värvitoon kannab absoluutselt ideaalset nime – Showstopper. See valgustpeegeldav puuder ei koosne litritest, vaid lausa mikropeenest sädelevast pigmendist, pannes särama selle kandja, kus iganes ta soovib! Just nii, tõmba sädelust põsesarnadele, kulmuluule, õlanukile või dekolteele – kõik on lubatud ja kõik on soositud!

Sarnased artiklid

Kommentaarid