Mänguline Wear-Artsi kollektsioon “The Art Club”

Mänguline Wear-Artsi kollektsioon “The Art Club”

Foto: Liisa Luts

Eelmisel nädalal toimunud kaheteistkümnenda Tallinn Fashion Weeki avaetenduseks oli moekeskuses Defitsiit toimunud moeetendus, kus esitleti Wear-Artsi kunsti ja moodi ühendavat rõivakollektsiooni “The Art Club”.

Nimelt astus moekeskuses Defitsiit üles rõivabränd Wear-Arts ning tõi moepubliku ette Eesti kunstist inspireeritud kollektsiooni. Jüri Arraku, Leonhard Lapini ja Maarit Murka kunstiteostest ning vabadusest ja noorusest juhinduva rõivakollektsiooni autoriteks on Eesti Kunstiakadeemia noored ja andekad moetudengid. “Olen väga üllatunud, kui hästi ja moodsalt tõlgendasid noored disainerid kunsti perspektiivi. Need lõiked on kui laserterad, mis kannavad edasi kunstnike töid ja mõtet,” kommenteerib kollektsiooni brändi Wear-Arts looja Mari Martin. “Mood on kui lõuend, mis toob kunsti inimese teadvusele lähemale ning kannab seda seejärel ka edasi.”

Olgu lisatud, et Wear-Artsi värske kollektsiooni “The Art Club” autoriteks on moetudengid Mari-Ly Kapp, Kertu Kivisik, Kaia Kuusmann, Sandra Luks, Sirli Pohlak, Pamela Põld, Kerttu Reinmaa, Eliise Saar ja Aleksandra Tšusovljanova (Närjänen). Portail sai enda kasutusse ka värske kollektsiooni lookbooki fotod, milles jagub mängulisust ning positiivseid toone sama palju kui kollektsioonis endaski. Moetudengid, meiepoolne kiitus ja aplaus!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid