Made to last ehted kodumaiselt moemärgilt Leur

Made to last ehted kodumaiselt moemärgilt Leur

Foto: Leur

Mis juhtub, kui avastame sotsiaalmeedias minimalistliku ehtebrändi ja saame meeldiva üllatusena teada, et tegu on millegi kodumaisega? Muidugi uurime lähemalt, millega on tegu! Lubage esitleda – uus märk Eesti moemaastikul, Leur.

Leuri taga seisavad kaks ehtefanaatikut, Laura Veski ja Kirsi Eelmaa, kellele mõlemale meeldib reisida. Kuna neil oli meie regioonis raske leida ilusaid, lihtsaid, põhjamaiselt minimalistlikke hõbeehteid, tõid nad neid kaugetelt reisidelt kaasa. Ehk siis sai Leur alguse eelkõige oma vajadusest. „Meil oli vaja ehteid, mis oleksid meile omased, mugavad kanda, made to last ja seejuures hinnaga, mis ei tekitaks rahakotti suurt auku,” räägivad Laura ja Kirsi.

Ühel hetkel sai brändi loojatele selgeks, et nad ei taha minna kaasa kiirmoekettide ostuhullusega – sahtlid olid täis hooajalisi ehteid, mis mõne kandmise või lihtsalt kapis seismisega lähevad värvist ära ja kandjat enam ei kaunista. „Leidsime, et tegelikult võiks kõik käia palju lihtsamalt, kvaliteetsed ehted peaksid olema kõigile kättesaadavad ja nende valik peaks olema eelkõige selline, et igaks päevaks leiaks midagi, mida kanda, sest mõni päev on less is more, aga mõni päev ka more is more.” Nii ongi Leuri valik teadlikult selline, et kõiki käevõrusid, sõrmuseid ja kõrvarõngaid oleks võimalik omavahel sobitada ja koos kanda, et igaühel oleks võimalik üles ehitada enda nägu komplekt.

Lisaks kvaliteedile on brändi loojatele väga oluline hõbeda ehtsus – Leuri ehted on 925 prooviga hõbedast, märgistatud Leuri registreeritud ametliku nimemärgisega Eesti Kontrollikojas, kus tehakse ka regulaarset hõbeda kvaliteedikontrolli.

Tutvu Leuri ehetega allolevas galeriis ning külasta brändi veebipoodi aadressil leur.store.

SaveSave

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid