Lummus pühendab värske kollektsiooni balletile

Lummus pühendab värske kollektsiooni balletile

Foto: Albert Kerstna

Milline võiks välja näha hõbedasse valatud piruett? Või hoopis pärlikeeks kokku lükitud dessous? Kodumaine ehtebränd Lummus annab sellele vastuse, pühendades värske kollektsiooni balletile – kunstile, milles on peidus universumitäis kujutlusvõimet. 

Piduliku hooaja ootuses esitleb ehtebränd Lummus uut kollektsiooni, mis kannabki nime „Ballett” ning on Lummuse kaheksas ehteseeria. Disainerid Krista Lehari, Birgit Skolimowski ja Gvido Valickis vormisid balletilaval viivuks sündivad täiuslikud skulptuurid lummavatesse hõbeehetesse, andes meist igaühele võimaluse endas ja endaga kaasas kanda balleti maagiat. Krista Lehari võtab inspiratsiooniallika kokku nii: „Ballett on kui rütm, kordus, korrastatus, fikseeritus, puhtus ja samas tohutu kirg, jõud,” ning lisab: „Kasutasime stiliseeritud vormi baleriini liikumisest piruetis, kus tantsija pöörleb ümber oma telje, üks jalg üles tõstetud. Samuti on vormis aimata balletisussi. Muuseas, ballett on saanud alguse vehklemise tantsulisest väljendusest. Mingil juhul olekski justkui aimatav ka rapiiri kuju.”

Kollektsiooni „Ballett” mudelivalikusse kuuluvad erinevad kõrvarõngad, pross, rinnanõel/kübaranõel, pärlitega kaelakeed, käe- ja kaelavõru ning mansetinööbid. Et ehete balletile pühendatuse iseloom paremini esile tuua, on kollektsiooni fotode modellideks päris lavalaudadel ereda tähena säravad balletitantsijad: ambitsioonikas rahvusvaheline talent Jevgeni Grib ning pikaaegne pärjatud ja hinnatud esisolist Eve Andre-Tuga. Vaata seda lummavat fotoseeriat allolevas galeriis! 

Lummuse uue kollektsiooni toodetega on võimalik tutvuda kodulehel www.lummus.ee, kauplustes Eesti Juveel ning mitmete edasimüüjate juures üle Eesti. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid