LUMI toob jõulud lähemale

Foto: LUMI

Nahk on teadagi üks meie olulisemaid organeid, mille eest tuleb hoolitseda ning mida võiks aegajalt ka täitsa poputada. Just selleks viimaseks on kodumaine ilumärk LUMI kokku pannud kaheksa uut kinkekomplekti, mis kõik on pakendatud kenasse karpi, juures kinkekaart, kuhu saab ise oma soovid kirjutada.

Uutes loodud kingikomplektides on nii juba tuntud LUMI lemmikud kui ka mõned täiesti uued selleks jõuluks loodud tooted. Näiteks imeline huulebalsam, kibuvitsaga vanniessents, suvistelt Lääne-Eesti rannaniitudelt korjatud taimetee või kanepiseemnetest tehtud beseed. Kõik LUMI kingikomplektid kannavad ka tabavaid nimesid, mis aitavad valijal just oma soovidele vastava komplekti leida. Nii leiab valikust komplekti „Lõõgastav kodune spaa“, „Ehe energialaeng näole“ või näiteks „Hüvasti talvine kuivus“. Komplektide hinnad algavad 25 eurost.

Komplektid on müügil LUMI e-poes www.luminordic.com, Kaubamajas Tallinnas ja Tartus, I.L.U poodides, Pillerkaare poes Solarise keskuses, samuti Horteses ja Hansaplantis.

Sarnased artiklid

Kommentaarid