Luksushotellide vibe H&M HOME’i “Classic Collection” kollektsioonist

Luksushotellide vibe H&M HOME’i “Classic Collection” kollektsioonist

Foto: H&M Home

H&M HOME’i kollektsiooni “Classic Collection” südames on ajatu elegants. Uus hooaeg toob endaga hulganisti uudistooteid magamistoa, vannitoa ja elutoa sisustamiseks.  

2018. aastal H&M HOME’i valikusse lisandunud kollektsiooni “Classic Collection” moodustavad elegantsed ja ajatud sisustustooted, mille inspiratsiooniks on stiilsed hotellid ja linlikud korterid. Sellel hooajal on disainerid on omavahel kombineerinud tuhmroosat, klaari valget, veidikene beeži ja sekka ka musta. Kollektsiooni lisavad väljapeetud meeleolu hoolikalt valitud dekoratiivesemed nagu näiteks elegantsed pildiraamid, mustad julge vormiga vaasid ja ümarad hõbedased kujukesed.

H&M HOME’i kontseptsioonidisainer Erica Christoffersson annab nõu, kuidas luua luksuslikku hotellidest inspireeritud magamisaset: “Luksushotellide voodite kujunduse saladuseks on kihid ja helde kogus patju. Kauni ilmega stilistika loomiseks investeeri kõigepealt dekoratiivsesse voodiääri katvasse aluslinasse, mis sobib ülejäänud magamistoa värvidega. Voodipesu materjal vali oma eelistuste järgi – kõige luksuslikuma mulje jätavad satiin ja perkal. Väljapeetud ja elegantse look’i tagavad neutraalsed toonid kombinatsioonis säravvalgega. Patjade rohkusega lood luksusliku ja mugava ilme. Aseta suuremad ja tumedamate padjapüüridega kaetud padjad väiksemate patjade taha. Väiksemate patjade padjapüürid võiksid olla samast komplektist tekikotiga. Rikkaliku ja sooja mulje jätab voodile seatud tepitud voodikate ning voodijalutsisse asetatud pleed.”

Ampsa inspiratsiooni ka allolevast galeriist!

H&M HOME’i kollektsiooni “Classic Collection” tooted jõuavad müügile vaid e-poodi ning seda märtsi keskel.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid