Lugu Story of Afterlife’ist

Lugu Story of Afterlife’ist

Foto: Julia Shashkina

Story of Afterlife on noor Eesti kudumibränd, mis ühendab endas keskkonnasõbralikkuse, põnevad värvilahendused ja minimalistlikud lõiked. Brändi kampsunid on valmistatud taaskasutatud materjalidest ning valmivad koostöös Uuskasutuskeskusega.

Hiljuti toimunud Antoniuse moeetendusel esitles Story of Afterlife oma teist kollektsiooni nimega „Exposé”, mis on ideaalsed kaaslased kargetesse ja põhjamaistesse suveõhtutesse. Õrnades toonides kollektsiooni vürtsitavad minimalistlikud, kerged ja sensuaalsed lõiked. Kudumite juures on säilinud ka unikaalsus, sest kahte ühesugust kampsunit bränd ei loo.

Kollektsioon ise on inspireeritud sidemest, mis tekib kandja ja rõiva vahel. Kuidas kapiukse avamine võib ühtaegu kanda tagasi nii melanhoolsetesse mälestustesse kui olla esimene samm uute seikluste poole. Kuidas rõivastel on eriline võime panna kandjat end tundma õrna, sensuaalse või hoopis vaprana. Bränd soovib julgustada oma rõivaste kandjaid kaasa mõtlema, kuidas nad ennast kantavas rõivas tunnevad ning tegema keskkonnasõbralikumaid valikuid.

Brändiga Story of Afterlife saab lähemalt tutvuda aadressil storyofafterlife.com ning Hooandja keskkonnas aadressil http://www.hooandja.ee/projekt/story-afterlife-naituseprojekt.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid