Lõuna-Eesti suurimal moeüritusel saab nautida erilisi etteasteid

Foto: Moekuulutaja

Juba homme toimub Tartu Kaubamaja keskuses Lõuna-Eesti suurim moeüritus Moekuulutaja, kus saab uudistada värskeimaid moetrende, näha esmakordselt Eestis esitletavaid sadadest bambuslehvikutest valmistatud moeskupltuure ja kuulata kodumaiste superstaaride etteasteid.

Keskpäeval algaval üritusel on mitmekesine ja tihe programm ning meelelahutust jätkub kogu perele. Värskeimaid moetrende tutvustavad kell 12.00, 13.00 ja 15.00 toimuvatel etendustel stilistid Britta Laumets, Külli Piibar ja Karis Kuusk. Aasiahõngulisel erietendusel “Skins and Shells and Shapes” esitlevad Katja Adrikova ja Mariliis Niine EKA moetudengite poolt Hongkongis valmistatud bambuslehvikutest moeskulptuure ning Adrikorn Artefacts poolt loodud kimonotest inspireeritud mahulisi vorme kollektsioonist “Hello ODD”.

Moeetenduste vahepeal saab nautida superstaarisaatest tuntud Uudo Sepa ja Sissi Nylia minikontserte, kellest esimene astub lavale koos Laulukarusselli võitja Krislin Sallo ja “Väikeste hiiglaste” saatest tuntud Gloria Raudjärvega.

Kella 13.00-15.00 ootab festival “Avatud mänguväljad” kõiki lapsi 3. korrusele Lastemaailma ette meisterdama ja mängima. Lisaks on 1. korruse aatriumisse üles seatud Sally Hanseni tasuta küünebaar. Kaubamaja Naistemaailmas on ainult Moekuulutaja nädalavahetusel saadaval erivalik Kriss Sooniku pesukollektsioonidest. Üllatusi jagub ka II korruse Naiste Kingamaailma, kuhu on üles seatud Dr. Martensi saabaste hüpikpood ja laupäeval kella 13.00-16.00 on seal ka tattoo-kunstnik Sten Savi, kelle käe all saab Kaubamajast ostetud Dr. Martensi saapad veelgi ainulaadsemaks muuta.

Kell 13.00 ning 13.30 leiavad 2. korrusel aset Jomon-Shindo näidistreeningud, mille viib läbi Riina Kasterpalu. Näidistreeningutele on oodatud kõik huvilised. Kella 11.00-17.00 on 2. korrusel avatud Aasia nahahooldustooteid tutvustav pop-up ala, kust võib leida selliseid nimesid nagu BlingPop, It’s Skin, TonyMoly, Sensai, Jowae, The Skin House, Mitomo jt.

Toimuvad ka Tokumaru restorani töötoad, kus saab tutvuda Jaapani teemaailma ning origamide valmistamisega.

Ürituse ajakava laupäeval, 13. oktoobril:

12.00 Tartu Kaubamaja moeetendus (stilist Britta Laumets)

12.30 Esinevad Sissi ja bänd

13.00 Kaubamaja moeetendus (stilist Külli Piibar)

13.30 Esinevad Uudo Sepp, Krislin Sallo ja Gloria Raudjärv

14.00 Erietendus: aasiahõnguline erietendus „Skins and Shells and Shapes“ (stilistid Katja Adrikova ja Mariliis Niine)

14.30 Esinevad Uudo Sepp ja Sissi

15.00 Kaubamaja lastemoeetendus  (stilist Karis Kuusk)

15.30 Esinevad Laulupesa laululapsed

Moekuulutaja üritus on kõikidele tasuta. Vaata lisainfot www.tartukaubamaja.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid