Loomulik ilu ja boheemlaslik suvemelanhoolia

Loomulik ilu ja boheemlaslik suvemelanhoolia

Foto: Reserved

Reservedi suvekollektsioonis on põimunud retro, romantika ja nomaadlus, 1990ndate festivalid ja techno-peod ning otsene inspiratsioon Marokost ja muretust suveidüllist.

Orientaalsed mustrid, etnilised viited ja Balkanimaadele iseloomulik stiil on üle kantud Reservedi suvise naistekollektsiooni pits- ja võrkkleitidesse, millele on lisatud teisigi dominantseid ja tugevaid detaile nagu näiteks flamenco-volangid. Võrgusilm on kasutust leidnud ka seelikutes, batikatehnika viitab seevastu üsna otseselt legendaarsele Coachella festivalile. Pluusid ja laiad vasetoonis püksid on üks-ühele võetud Marrakechi tänavaturgudelt ning neile oponeerivad Victoria-ajastule omased peplum-pluusid, lihtsad linased tolmumantlid ning asümmeetrilised kudumid. Mini-korvid ja korvkotid täiendavad kollektsiooni suvist meeleolu suurepäraselt.

Reservedi meestekollektsiooni iseloomustavad aga mugavad ja ülesuuruses lõiked. Pehmed ja maalähedased toonid vahelduvad retrostiilis trükimustritega, mida leiab lühikeste pükstega kombineeritud lendlevatelt särkidelt. Bermuda-püksid linaste toppidega loovad täieliku nomaadi-välimuse. Khakitooni jakid viitavad safaristiilile, millele lisanduvad batikatehnikas ning muusikafestivalidest inspireeritud T-särgid. Rändurile sobivalt on aksessuaaridena kasutusel päikese eest kaitsevad kalamehemütsid ja XXL-suuruses selja- ja õlakotid.

Muretu ja samas pisut vaikelulise alatooniga kollektsioon on sobilik nii traditsiooniliseks suvilapuhkuseks, loodusretkedeks kui ka seiklusteks linnadžunglis ning on juba müügil Reservedi esinduskauplustes ja veebipoes www.reserved.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid