Looduse võlumaa H&Mi uusimas lastekollektsioonis

Looduse võlumaa H&Mi uusimas lastekollektsioonis

Foto: H&M

H&Mi uusim lasterõivaste kapselkollektsioon on valminud koostöös Minneapolise linnast pärit brändiga Kelzuki. Kollektsioonis on kasutatud illustraator Kelsey Oseidile omaseid metsiku looduse motiive, mis tabavad unikaalselt erinevate loomade karaktereid ja avaldavad austust looduse võlumaailmale. 

“On lahe näha oma illustratsioone uuel viisil kasutatuna, kaunistamas H&Miga koostöös loodud kollektsiooni. Laste ja looduse vaheline side on väärtuslik. Arvan, et just seetõttu meeldivad mu tööd ka täiskasvanutele – need tabavad lapseliku loodusehuvi nostalgiat,” ütleb brändi Kelzuki looja, illustraator Kelsey Oseid.

“Me armastame Kelsey erilisi guaššidega maalitud illustratsioone, sest need kujutavad imeliselt loomade karaktereid ja omapära. Lõime kogu koostöökollektsiooni Kelsey metsikuid loomi kujutavate illustratsioonide ümber. Me ei suutnud ära oodata hetke, mil saame seda kõigiga jagada,” jutustab H&Mi lasterõivaste peadisainer Sofia Löfstedt.

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Kelzukiga koos valminud H&Mi lasterõivaid ja -jalanõusid sisaldav kollektsioon jõuab kauplustesse ja e-poodi 26. septembril.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid