LÕHNADE SÜMFOONIA: H&M tuleb välja oma lõhnakollektsiooniga

Foto: H&M

H&M teatas täna elevusega, et toob turule 25 erinevast lõhnast koosneva kollektsiooni, mis on loodud koostöös ühe maailma juhtiva parfüümimaja Givaudaniga. H&M Beauty senist ilutoodete valikut täiendav lõhnakollektsioon jõuab kauplustesse ja e-poodi 22. augustil.

Valminud kollektsioon pakub laia valikut erinevaid kõrgekvaliteedilisi ja soodsaid lõhnu ning rohkeid võimalusi oma uue lemmikparfüümi leidmiseks. Kõik tooted loodi H&Mi tiimi ja ühe maailma juhtiva lõhnamaja Givaudani tunnustatud parfüümilooja Olivier Pescheux ja valdkonna tõusva tähe Nisrine Grillié poolt. “Keskendusime kõrgekvaliteedilistele koostisosadele nii ühenoodiliste lõhnade, kaasaegsete segude kui ka võtmekoostisosa päritolu esile toovate nüansikate parfüümide puhul,” ütleb Olivier Pescheux. “H&Mi ja Olivier’ga projekti kallal töötamine oli tõeliselt huvitav. Teadsin, et taolise laia valiku loomine saab olema väljakutse. Lõpptulemus on tõeliselt kaunis ja mitmekesine lõhnade sümfoonia,” lisab Nisrine Grillié.

Lõhnakollektsioon ise jaguneb kolmeks grupiks ning toodete hinnavahemik jääb 4,99€ ja 24,99€ vahele. Lõhnagrupp “The Singles” keskendub ühele lõhnanoodile nagu näiteks vanilje või šokolaad, “The Reveries”, mis on saadaval nii EdT kui kehaspreina, räägib lugusid emotsioonidest ning “The Essences” gruppi kuuluvad nii rullikuga parfüümiõlid kui ka EdT’d on nüansirikkamad ja seavad fookuse ühele kvaliteetsele võtmerollis olevale koostiainele nagu näiteks sandlipuu, patšuli või roos. 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid