Lindexi roosa ja heategevuslik koduriiete kollektsioon

Lindexi roosa ja heategevuslik koduriiete kollektsioon

Foto: lindex.com

Sel aastal toetab Lindex rinnavähivastast võitlust luksusliku ja kõrgekvaliteedilise koduriiete kollektsiooniga, mille müügist 10% annetatakse rinnavähiuuringuteks.

„Tahtsime ülla eesmärgi nimel luua ilusaid riideesemeid. Valmistasime harmooniale ja heaolule keskendudes peene ja minimalistliku silueti ning delikaatsete detailidega koduriiete kollektsiooni, mille värviskaala ulatub õrnroosast tumeroosani,“ räägib Lindexi peadisainer Annika Hedin.

Lindexi tänavune Pink kollektsioon on kapselkollektsioon, mis koosneb 18-st esmaklassiliselt mugavast pesu- ja koduriide-esemest nagu valgest siidpluusist, pehmest helehallist kašmiirkomplektist ja tuhmroosast sametisest hommikumantlist. Kollektsiooni kuulub esmakordselt ka pehme rinnaoperatsioonijärgne proteesrinnahoidja. Lisaks kuulub kollektsiooni ka ilus roosa kiviga kuldne käekett, mille kogu müügitulu annetatakse rinnavähiuuringuteks.

Rinnavähivastane võitlus on oluline osa Lindexi sotsiaalsest panusest, millega on bränd juba aastaid rahastanud rinnavähiuuringuid ja suurendanud selle haiguse teadlikkust.

Lindexi Pink kolletsioon jõuab müügile Lindexi kauplustesse ja veebipoodi lindex.com 2. oktoobrist.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid