Lindexi 17 aastat toetust rinnavähiuuringutele

Foto: Lindex

Rahvusvahelise rinnavähi teadlikkuse tõstmise kuu puhul toob Lindex turule igapäevarõivaste kollektsiooni Lindex Pink, mida iseloomustavad mustrid ja pehmed kudumid. Oktoobris annetatakse 10% selle kollektsiooni müügitulust vähiuuringute toetuseks.

„Lindexi soov on toetada ja inspireerida naisi. Üheskoos võime liigutada mägesid. Oleme hea eesmärgi nimel loonud kollektsiooni igapäevarõivaid, mida saab kombineerida eri viisidel. Loodame, et igaüks leiab oma garderoobi midagi erilist. Kollektsioon väljendab seda, mida meie Lindexis usume: üheskoos oleme tugevamad“, ütleb Lindexi disaini- ja ostujuht Pia Ekholm.

Kollektsioonis endas on 19 kvaliteetset ja naiselikku rõivaeset: pehmed kudumid, õhukesed pluusid, mustrilised seelikud ja kleidid ning aksessuaarid. Rõivad sobivad ideaalselt sügisgarderoobi ning neid on lihtne omavahel kombineerida. Lindex disainis ka spetsiaalse käevõru ja koti, mille müügist saadav tulu annetatakse täielikult vähiuuringuteks.

Viimase 17 aasta jooksul on Lindex pühendanud oktoobri rinnavähi vastu võitlemise ja rinnavähiuuringute toetusele. Koos oma klientidega on Lindex seni panustanud vähiuuringutesse 13,9 miljonit eurot.

Lindex Pink erikollektsioon on alates 27. septembrist saadaval De La Gardie, Rocca al Mare, Lõunakeskuse ja Kaubamajaka kauplustes ning veebipoes lindex.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid