Lindex tutvustab kontseptsiooni „Sinu nutikas garderoob“

Foto: Lindex

Moemärk Lindex on sisse seadmas kontseptsiooni „Sinu nutikas garderoob“, mille abil soovib moebränd suunata oma kliente teadlikumalt ostlema ja inspireerida neid valima jätkusuutlikumat garderoobi, mille kõiki esemeid kantakse korduvalt.

“Paljud inimesed kasutavad vaid väikest osa oma garderoobist. See aga ei ole kuigi jätkusuutlik,”  ütleb Pia Ekholm, Lindexi disaini- ja ostujuht. “Moetööstuse olulise osalisena soovime võtta vastutuse ja teha kõik, mis meie võimuses, et positiivset mõju avaldada.  Soovime, et igaühel oleks garderoob, mida ta tõeliselt armastab, hästi hooldab ja sageli kasutab. Kontseptsiooni „Sinu nutikas garderoob“ abil soovime teha kliendile talle sobiva stiili leidmise ja nutika garderoobi kokkupanemise hõlpsamaks.”

Lühidalt öeldes on nüüd kõikides Lindexi kauplustes personaalsed konsultandid, kellega koos saab klient endale ühe nutika ja funktsionaalse garderoobi kokku panna. Lindexi “Sinu nutika garderoobi” idee järgi on oluline läbi käia kolm sammu – leida oma stiil, leida oma värvid ja lisada mõned erilised lemmikud. Stiilisoovituste, kombineerimisideede pakkumise ja muude moenõuannetega soovib Lindex läbi personaalsete konsultantide oma kliente inspireerida ja julgustada neid oma stiili otsima. Kontseptsiooni peaeesmärk on aga suunata kliente teadlikumalt ja keskkonnasõbralikumalt ostlema.

Lindexi personaalsete konsultantide juurde saab aegu broneerida Lindexi veebilehel. Teenus on täiesti tasuta ning 7. aprillini saavad kõik teenuse kasutajad ostult ka 15% soodustust.

Sarnased artiklid

Kommentaarid