Lindex jätkab rinnavähivastase võitluse toetamisega

Foto: Lindex

Oktoobrist ühendab Lindex taas jõud oma klientidega, et asuda ühiselt toetama rinnavähivastast võitlust. Lindex on disaininud spetsiaalsed kampaaniatooteid ja paneb välja valiku aksessuaare, et koguda raha vähiuuringuteks ja tõsta rinnavähialast teadlikkust.

„Rinnavähivastast võitlust oleme toetanud juba aastaid, kuna see haigus mõjutab väga paljusid naisi ja naine on Lindexi jaoks kõige tähtsam. Soovime sellesse tänuväärsesse projekti panustada nii palju kui võimalik ja oleme õnnelikud, et meil on töötajad ja kliendid, kes on valmis nii pühendunult oma abi pakkuma“, ütleb Lindexi tegevjuht Susanne Ehnbåge.

Alates 2003. aastast osaleb Lindex uhkusega ka roosa lindi kampaanias, mis Lindexi töötajaid ja kliente ühendab. Pühendunud tegutsemisega on Lindex aidanud tõsta rinnavähialast teadlikkust ja kogunud klientide toel vähiuuringuteks praeguseks 12,9 miljonit eurot.

Sel aastal disainis Lindex disainis spetsiaalse käeketi ja koti, mille müügist saadav tulu annetatakse täielikult vähiuuringuteks. Lisaks annetab Lindex 10% valitud aksessuaaride müügitulust vähiuuringute toetuseks. Lindex müüb enda kauplustes ka roosat linti ning eri turgudel toimub veel kampaaniat toetavaid üritusi. Kampaania ise käivitatakse kõigis Lindexi kauplustest ja veebipoes 1. oktoobril, mil mainitud tooted ka müügile jõuavad.

Sarnased artiklid

Kommentaarid