Lindex ja Rootsi moebränd By Malina ühendasid jõud

Lindex ja Rootsi moebränd By Malina ühendasid jõud

Foto: Lindex

Omavahel on käed löönud kaks Rootsi moemärki, Lindex ja By Malina ning loonud üheskoos kollektsiooni, kuhu kuulub 26 rõivaeset – kõik üheks suvepuhkuseks ideaalsed. Kollektsioon jõuab Lindexi veebipoodi ja valitud kauplustesse müügile 9. mail.

“Oleme By Malinaga koostöö tegemise üle väga uhked. Meile meeldib By Malina disainikeel, mida ilmestavad värvid ja mustrid. Meile tundus, et brändi uus lähenemine Skandinaavia stiilile ja vahvad väljendusvõimalused on midagi, mis meie klientidele sobib. Töötasime koos välja ideaalse suvekollektsiooni, millest leiab kaunid rannariided kõigi kehatüüpide jaoks, ning rõivad, mida saab kanda nii rannas kui suvistel pidudel,“ ütleb Lindexi pesuosakonna disaini- ja ostujuht Madelene Ullbro.

Selle koostöökollektsiooni märksõnadeks on voogavus, volüüm ja naiselikkus ning sellest leiab rõivaesemed terveks suvepäevaks – nii randa kui ka suvistele õhtusöökidele või pidudele. Sellest leiab kaheksa kandmiseks valmis riideeset, sealhulgas maksikleidi, lühikesed püksid ja pluusid, särgid ja kaftanid. Sellest leiab ka kolmteist rannaeset: bikiinid, trikood, millel on uued põnevad lõiked, samuti rannarätiku, salli, rannakoti ja kosmeetikakoti.

By Malina loob igaks hooajaks uued unikaalsed mustrid. Need mustrid on brändi värvikireva ja energilise maailma oluline osa. Kaks unikaalset mustrit töötas By Malina välja ekstra Lindexiga koostöö tegemiseks. Ühe mustriga kujutatakse kauneid maatoonides merekarpe ja teine on inspireeritud džungliteemast, kujutades palmipuid ning korallitooni ja helesiniseid lehti.

By Malina looja Malin Ek Andrén on saanud inspiratsiooni paljudest maailma eri paigust. “Antud kollektsioon on inspireeritud Vahemere-teemast. Kasutatud on õhukesi kergeid kangaid, mis on mõeldud puhkust nautivale naisele. Olen läbi aastate ikka ja jälle tundnud, et puhkuse jaoks pakkimine on tülikas, ning ma soovisin selle kollektsiooni rõivavalikuga olukorda muuta. Tegu on esemetega, mis sobivad puhkuseks ideaalselt,” ütleb By Malina looja Malin Ek Andrén.

Kollektsiooni eestvedajateks on kolm moemõjutajat Rootsist, Suurbritanniast ja Norrast, kes kõik inspireerivad naisi jääma iseendaks. Nad on Nina Sandbech Norrast, AJ Odudu Suurbritanniast ja Margaux Dietz Rootsist. Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid