Lindex avalikustas SS17 kollektsiooni: siin on Portaili lemmikkomplektid

Lindex avalikustas SS17 kollektsiooni: siin on Portaili lemmikkomplektid

Foto: Lindex

Käesoleval nädalal avalikustas moebränd Lindex tänavuse kevadsuvise kollektsiooni lookbook’i fotod, kus kohtuvad nii väljendusrikkad värvid kui ka põnevad mustrikombinatsioonid.

Nagu üks eeskujulik kiirmoebränd, pakub Lindex seegi kord midagi igale moemaitsele. Eelistagu see maitse siis põhjamaiselt romantilist kargust või Aasia ja Aafrika mõjusid. „Me näeme Lindexi 2017. aasta kevadkollektsioonis täiesti uut stiili, mis on ammutanud inspiratsiooni kõikjalt üle maailma. Aafrika mustrite, detailide ja värvide modernse tõlgenduse kaudu oleme loonud kevadkollektsiooni, mis on uus ja huvitav ning pakub isikliku stiili loomiseks palju võimalusi,” räägib Lindexi loovjuht Annika Hedin. Tõepoolest – kasutades jõulisi värve, nagu sügavkollane, meresinine, tumepunane ja oranž, on Lindex loonud läbi aegade vaat et kõige ihaldusväärsema kollektsiooni.

Leidsime värskest lookbook’ist meelepäraseid komplekte hulgi ning rõõmuga jagame neid ka allolevas galeriis. Olgu lisatud, et esimesed kevadised saabujad on Lindexi kauplustes juba kohal.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid