Levi’s® Loose Fit – kummardus mugavatele 90ndatele

Levi’s® Loose Fit – kummardus mugavatele 90ndatele

Foto: Levi’s®

Mõned inimesed valivad stiili asemel mugavuse, teised mugavuse asemel stiili. Oma uue kevadsuvise Loose Fit teksavalikuga näitab Levi’s® taaskord, et valida pole tegelikult vaja.

90ndatel populaarseks saanud kõrge piha ja laia säärega teksad on tulnud taaskord moepilti tagasi ja seekord selleks, et jääda. Kurve kallistav lõige rõhutab pihakohta ning muudab jalad pikemaks, võimaldades samal ajal vaba liikumise ja mugavuse. Ideaalse teksa võrrandisse lisab Levi’s® ka kvaliteedi ning jätkusuutlikuse. Kõlab ju hästi? Meie meelst küll.

Mitmed moemärgi Levi’s® uue kollektsiooni teksapaarid on valminud kanepi-puuvillast, mis on uudne ja keskkonnasäästlikult toodetud kangas. Selle kasvatamiseks on vaja vähem vett ja pestitsiide, kuid valmiskangas on välimuselt ja tunnetuse poolest sama kui puuvill. Suurema osa kollektsioonist moodustavad aga teksad, mis valminud Tencel™ pehmest kiust ja mis on jätkusuutlik alternatiiv viskoosile. Kes vajab meenutust, siis Tencel™ on valmistatud keskkonnasäästlikult raiutud puidust. See on niiskust imavam kui puuvill, pehmem kui siid ning õhem kui lina. Kõrge pihakoha ja sirge lõikega Levi’s® High Loose Taper Tencel™ teksapüksid on saadaval mustas ja helesinises toonis.

Soojade suveilmade ootuses on uues kollektsioonis omal kohal Levi’s® High Loose Bermuda Shorts. Kõrge pihaga sirgelõikelised püksid on multifunktsionaalsed, kuna sobivad tänu oma mugavale lõikele ja kvaliteedile kandmiseks peaaegu igas olukorras. Tänu klassikalisele välimusele on neid lihtne ka stiliseerida.

Levi’s® Loose Fit erinevate mudelitega on võimalik tutvuda ning neid tellida koduleheküljelt www.levis.ee. Levi’s® esinduspoed asuvad Ülemiste Keskuses, Kristiine Keskuses, Rocca al Mare Keskuses. Tartus on Levi’s® esinduspoed Lõunakeskuses ja Tartu Kaubamaja Keskuses, Pärnus Port Artur 2-s. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid