LEVI’S®, Justin Timberlake ja “Fresh Leaves”

Foto: Levi’s®

Levi’se® erikollektsioon, mis on valminud koostöös kümne Grammy auhinnaga pärjatud muusiku ning laulja Justin Timberlake’iga, on nüüd Eestis müügil. Värskelt valminud “Fresh Leaves” nime kandev kollektsioon on modernne tõlgendus Levi’se® brändi ikoonilistest rõivastest, mis on saanud inspiratsiooni Justini armastusest muusika vastu. Debüütkollektsioon on Eestis müügil Tallinnas Kristiine Keskuse Levi’se® poes ning e-poes ​www.levis.ee​.

“Levi’st® kui autentse eneseväljenduse sümbolit on kantud läbi aegade nii erinevate väljapaistvate muusikute kui ka nende fännide poolt üle maailma. Justin on ehe kehastus Levi’se® brändi olemusest ja me oleme selle partnerluse üle uhked,” kommenteeris Jennifer Sey, Levi Strauss & Co turundusdirektor.

Kollektsiooni nimetus “Fresh Leaves” tuleneb Timberlake soovist jätta endast jälg ning pakkuda värsket lähenemist ajatutele rõivastele, mida anda edasi järgmistele põlvkondadele. Koostöös Justini ja Levi’se® brändi disainimeeskonnaga anti kõige ikoonilisematele rõivastele uus elu. “Rõivad on samaväärne element muusiku loomingulises protsessis ja esituses kui muusika ise. See kollektsioon on minu püüdlus jagada oma kogemust fännidega,” rääkis Timberlake.

Ühine eksklusiivkollektsioon loodi mitmeetapiliselt, nii brändi San Francisco Eureka innovatsioonilaboris, Levi’se® arhiivides ja nende Los Angelese showroom’is nimega Haus of Strauss. Tulemuseks valmis 20 riideesemega meeste rõivakollektsioon, mis on ühtaegu ootamatu ja modernne, samas säilitab klassikalise joone. “Meil Justiniga tekkis ühine tunnetus pea koheselt, kui hakkasime looma esemeid, mis ühendasid juba tuttava millegi ootamatuga. Inspireerituna Justini muusika taga peituvatest lugudest kasutasime klassikalisi materjale nagu purjeriie, tartaanmuster, kamuflaaž, flanell, šerpa ja teksa ning panime need juba olemasolevatesse vormidesse, aga segasime tänavastiili elemente modernse lähenemisega,” rääkis Katyn Hillman, Levi Strauss & Co tootejuht.

Sarnased artiklid

Kommentaarid