Les Petites avab uue poe nimega ​Les Petites Looduspood​

Foto: Tuul

Disainipood Les Petites, mis on pühendunud lähiriikidest parima disaintoodete välja noppimisele, avab 14. septembril uue poe nimega ​Les Petites Looduspood​. Lisaks praegusele Balti Disaini poele tuleb uus kauplus samuti Telliskivi Loomelinnaku poetänavale.

Alates 2009. aastast on Les Petites paiknenud erinevates Tallinna asukohtades, kuid Telliskivi tänav on tänaseks muutunud kõige kodusemaks. Poe asutaja Elena Volk võtab uut väljakutset rahuloluga vastu: ”Vabanenud poepind annab võimaluse eraldada moe-ja hooldustooted ning tuua Eestise kaubamärke, mida ise olen ammu fännanud.” Nii ongi avatavas poes rõhk veelgi enam eetilistel, jätkusuutlikel, vegan ning looduslikel kodu- ja nahahooldustoodetel. 

Les Petites Looduspoe avasündmuse puhul tutvustab 14. septembril tippmeikar Reet Härmat 100% orgaanilist näoõlide sarja Öli ja teeb soovijatele kerge päevameigi. Päeva teises pooles on võimalus kohtuda kodumaise looduskosmeetikabrändi Tuul tegijatega ning toodete testimise kõrvale värsket Tuul Session IPAt rüübata.

Les Petites Looduspood on avatud alates 14. septembrist Telliskivi Loomelinnaku poetänaval, aadressil Telliskivi 60A.

Sarnased artiklid

Kommentaarid