LENNA esitleb uut albumit kahe soolokontserdiga

Foto: Maiken Staak

Eesti üks armastatumaid naisartiste, tänavu Eesti Muusikaauhindadel kolmes kategoorias kandideeriv Lenna annab oma karjääri esimesed suuremad soolokontserdid 1. märtsil Tartus ja 3. märtsil Tallinnas.

Lenna toob Kultuurikatla ja Eesti Rahva Muuseumi lavale oma seniste lugude paremiku ning esmakordselt kõlavad kontsertidel lood uuelt albumilt “3X”. Lenna kolmas stuudioalbum “3X” ilmus möödunud aasta detsembris peale viieaastat pausi. Koostöös produtsent Raul Ojamaaga sündinud album on jõudnud müügiedetabelitesse nii plaadipoodides kui ka erinevates digikanalites ning albumi lood on kogunud pea 400 000 kuulamist muusikakeskkonnas Spotify.

Lenna Kuurmaa on üks Eesti edukamaid naisartiste, kes võitnud kokku 6 Eesti Muusikaauhinda ning andnud lugematul hulgal esinemisi nii kodumaal kui mujal maailmas. Märtsi alguses toimuvad kontserdid on esimesed suuremad soolokontserdid, mida Lenna ja tema bänd ette võtnud: “Soolokontserte pole mul ikka väga pikalt olnud, lisaks saan esimest korda esitada loomingut, kus kõikides lugudes olen autorina kaasa löönud. See saab kindlasti olema uus ja põnev kogemus,’’ lisab Lenna.

Kontserdite produktsiooni eest vastutab Karl Sirelpuu, kes viimastel aastal produtseerinud suuremaid kontserte artistidele nagu Ewert and The Two Dragons, Trad.Attack!, NOEP jt.

Piletid kontsertidele leiab Piletilevist.

Sarnased artiklid

Kommentaarid