Leemuritest inspireerunud Monton kevadisel Tallinn Fashion Weekil

Foto: Monton

Kevadisel Tallinn Fashion Weekil, mis leiab aset juba 22.-24. märtsil, astub üles ka kodumaine moebränd Monton. Brändi uusim kollektsioon julgustab inimesi olema nad ise ning vabastama oma sisemuses peituva leemuri. Just nii – te lugesite igati õigesti. Aga lubage, me selgitame.

Leemurite kodu on Madagaskaril. Vaatamata suhteliselt pisikesele levialale on sel saarel leidnud endale kodu enam kui 60 liiki leemureid: suured ja väikesed, sõbralikud ja omaettehoidvad, öise ja päevase eluviisiga. Kõik erinäolised, aga alati kaunid, hiilgavad ja lõbusad. Monton leidis, et sellised oleme ka meie, eestlased. Igaühes meist on peidus midagi erilist, mida tuleks julgelt eksponeerida. Seetõttu lansseerib Monton Tallinn Fashion Weekil kollektsiooni, millega julgustab inimesi end väljendama ja näitama oma mitmekülgsust, sest mitte keegi ei pea oma olemust salgama või alla suruma.

Montoni esitletavas kollektsioonis kohtuvad pealtnäha kaks juhuslikku kaunist sümbioosi. Kollektsiooni esimene osa toob lavale julged ja rõõmsad värvid, külluslikud prindid ning uhked krae- ja mansetidetailid, mis moodustavad omavahel positiivse eklektika. Kollektsiooni teine pool on kannustatud Montoni põhimõttest luua moodi julgetele, väljapaistvatele ja säravatele isiksustele, unikaalsetele ja kiiksuga karakteritele, kes inspireerivad meid olema paremad inimesed. Montoni inspiratsiooniallikaks antud kollektsioonis on needsamad leemurid – väljendusrikka ilme, kauni helehalli kasuka ja maailma naljakaima sabaga loomad. Kuidas selline sümbioos kokku mängib? Vaata väikest eelvaadet allolevast videost:

Muide, selleks, et anda Montonit nõnda muhedalt inspireeritud loomadele midagi ka tagasi, otsustas bränd, et Montonist saab Tallinna Loomaaias elutsevate kirileemurite vader.

Monton esitleb oma uut kollektsiooni Tallinn Fashion Weeki teisel päeval, 23. märtsil kell 18.00. Piletid etendusele on saadaval Piletilevis ja üritusel kohapeal.

Sarnased artiklid

Kommentaarid