Leandra Medine lõi Mangole kollektsiooni

Foto: Mango

Kellele nimi Leandra Medine esimese hooga midagi ei ütle, siis lubage öelda, et me oleme teis pettunud. Kui teile ei ütle midagi ka selline veebisait nagu Man Repeller, siis me ei tea üldse, mis te siin lehel teete.

Kui aga naljatlemised kõrvale jätta, siis Leandra on New Yorgis resideeruv ja juba võib öelda, et legendaarse blogijana alustanud moemaan, kellele tänaseks kuulub terve impeerium – Man Repeller. Leandra on välja andnud nii raamatuid kui ka moekollektsioone, sünnitanud kaksikud ning kõige selle juures jätkab meeste „repellimist”. Miks nii? Sest tema moeteekond saigi alguse just sellest, et talle meeldis kanda komplekte, mis paljudes meesterahvastes vastakaid tundeid tekitasid. Ja ta otsustas teha sellest blogi, mis tänaseks on kasvanud üheks arvestatumaks moeväljaandeks. Samuti on täna tema signatuurstiilil kõvasti rohkem poolehoidjaid kui laitjaid ning see on ka põhjus, miks tänavu lõi Leandraga käed ei keegi muu kui Mango, et luua ühiselt üks sügisene kapselkollektsioon. 

Kuna Leandra jaoks ei ole kunagi olnud probleemiks uusimate ja julgeimate trendide omal nahal testimine, siis on ka koostöökollektsioon saanud parimas mõttes eklektiline, kuid Leandrale omaselt meeldivalt cool. Kokku valmis Leandra valvsa pilgu all 30 moetoodet, nii rõivaid kui ka aksessuaare, ning kui jutud vastavad tõele, siis juba 30. oktoobril saab neid mango.com veebipoest ka osta.

Piilu, mida kollektsioonist oodata on, allolevast videost!

Sarnased artiklid

Kommentaarid