Laura Nestor andis välja uue fotoseeria „ÕNN“

Foto: Laura Nestor

Fotograaf Laura Nestor on andnud enne aasta lõppu välja uue fotoseeria, mis koosneb kolmest pildist ja kannab pealkirja „ÕNN“.

„Püüan alati iga aasta lõpus inimestele midagi loomingulist pakkuda,“ räägib Laura Portailile. „Varem olen samal perioodil välja andnud fotokalendreid või näiteks postkaardipakke. Nüüd tekkis idee teha selline fototoode, mis on pakendatud kartongist torusse.“ Mõeldud-tehtud ja tulemuseks saigi kolme silmapaistva fotoga seeria, mis sobib kaunistama fotofännide seinu.

Miks aga just „ÕNN“? „Sest õnn on rõõm. Õnn on mõnu. Õnn on armastus ja õnn on joovastus. Õnn on juhus!“ võtab Laura kokku.

Fotoseeria tooted on juba saadaval Laura Nestori veebipoes lauranestor.com/pood, aga ka Treimann Mööbel & Disain salongis, kus neid saab soetada ka raamituna. Kõrgkvaliteetsel fotopaberil pildi mõõt on 30 x 40 cm. Autor on tööd signeerinud.

Muide, Laura Nestor on värskelt valmis saanud ka oma kinkekaardid, mille eest saab fotosessiooni Laura Nestori fotostuudios või fotosessiooni koos meigiteenusega või näiteks ühes meigiteenuse ja stilistiga. Kinkekaardid on samuti saadaval Laura Nestori veebipoes lauranestor.com/pood.

Sarnased artiklid

Kommentaarid