LAAVA – ilurituaal, ilma süütundeta

Foto: Ruudu Rahumaru

There is a new player in town… Meieni on jõudnud uudis uuest kodumaisest ilumärgist, mis kannab nime Laava ning mis tulnud turule kõrgekvaliteediliste õlide baasil valmistatud toodetega, mis oma tõeliselt puhta ja toitva koostisega sobivad aastaringseks nahahoolduseks, leevendamaks stressi meie nahal.

Laava enda jaoks on esikohal kvaliteet, mõjusus ja jätkusuutlikkus ning just seetõttu valmistatakse tooted käsitsi väikestes kogustes puhtaimast orgaanilisest toorainest ning iga valminud toode pakendatakse biofotoonilisse klaasi, et pikendada säilivust ja toimet, tagada kvaliteedi kestvus ja vähendada toksiliste kemikaalide mõju meie planeedile.

“Tänapäeva kiires maailmas, kus oleme kaotanud kontakti looduse ja sageli iseendaga, meie nahk ja hing ihkavad tervendavat puudutust ja looduse headust,” ütleb brändi looja ja formuleerija Maarja Rand, kelle igapäevatööks lisaks Laava toodete valmistamisele on ka spa- ja massaažiteraapia. “Soovin, et tunneksite Laava tooteid kasutades kontakti loodusega. Laske oma nahal neelata taimeõlide tervendavat jõudu ja hingake sisse imelisi aroome. Ilma süütundeta, vaid sama armastusega, mida teistele annate, võtke see aeg enese hellitamiseks.“ 

Hetkel kuulub Laava tootevalikusse kaks toodet: Glow näoõli – linoleenhappe ja vitamiin E rikas kerge nahaseerum, mis noorendab ja toob esile naha loomuliku sära – ning Vibrant Beauty kehaõli, mille rikkalik argaania, kibuvitsaseemne, makadaamia, mandli ja jojobaõlide kooslus toidab nahka antioksüdantide ja asendamatute rasvhapetege, mis tungivad sügavatesse nahakudedesse ja stimuleerivad vereringet.

Rohkem infot Laava toodete kohta leiab kodulehelt www.laavaskin.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid