LA MUU avab Telliskivis jäätisekohviku

Foto: La Muu

Kodumaiste tarbijate seas palavalt armastatud Eesti esimene ökojäätisebränd La Muu läheb suvele vastu põnevate uudistega. Nimelt avab maikuus Telliskivi Loomelinnakus uksed La Muu päris enda jäätisekohvik.

„See on nüüd meie teine katse kohvikut pidada – esimene kord Viru Keskuses ei tulnud hästi välja,” ütleb La Muu asutaja Rasmus Rask. „Eks näis, kuidas seekord läheb, aga oleme teinud kaks olulist muudatust. Esiteks, uus kohvik asub La Muu kodukülas, Kalamajas, Telliskivi Loomelinnakus, otse jäätisevabriku kaisus. Teiseks, kohvikus pakume müügiks ainult jäätist – uusi, värskelt välja mõeldud ning valmistatud erijäätiseid ning ei midagi muud (või noh, kohvi pakume ehk ka).”

Jäätisekohviku valikusse tuleb üle 20 sordi erijäätist ehk jäätiseid, mida poest ei saa ning millest pea 50% on veganjäätised ja sorbetid. Nagu ikka saab La Muu eripäraks veidrate maitsete katsetamine ning need jäätised valmistatakse kohviku laboratoorium-köögis ainult mahetoorainest.

La Muu ootab kõiki huvilisi oma uude kohvikusse, Telliskivi Loomelinnaku väljaku ääres, alates 5. maist. Hoia La Muu tegemistel silma peal ka brändi Facebooki-lehel aadressil facebook.com/lamuujaatis.

Sarnased artiklid

Kommentaarid