KULDA VÄÄRT KAADRID: Katrina Tangi lastemoe seeria Harrods’i kaubamaja ajakirjale

KULDA VÄÄRT KAADRID: Katrina Tangi lastemoe seeria Harrods’i kaubamaja ajakirjale

Foto: Katrina Tang

Eesti lastefotograafia au ja uhkus Katrina Tang pildistas kuulsa Londoni Harrods’i kaubamaja ajakirjale imekauni fotoseeria pisikestest baleriinidest. “Kuigi fotoseeria algne idee tuli Harrods’i poolt, jäid nad minu teostusega väga rahule ning kinnitasid, et lõpptulemus ületas nende ootusi,” rõõmustas Tang.

„Pildistamise kontseptsioon – glamuursed baleriinid – tuli Harrods’i poolt. Valisin seeria jaoks 6-8 aastased kaunid tüdrukud, kes kandsid Harrods’i kaubamajas müüdavate tippbrändide eksklusiivseid kleite ning andsin soovituse pildistamise asukoha osas, mis heaks kiideti,“ räägib Tang, „Pildistamine toimus Londoni Valgeks Majaks nimetatavas hoones ning piltidel olevad neiud olid juba kogenud modellid. Lisaks oli mul kohapeal abiks ka kaks assistenti – valgus- ja digitehnik ning stilist ja meigikunstnik, kellega olin juba varem Clarks’i kingabrändi pildistamisel koostööd teinud,“ kirjeldas Tang. Tulemusena valmisid kuldsetes toonides imekaunid kaadrid, mida saab uudistada ka allolevast galeriist.

kt_harrods_aw16_2

Katrina Tang, kes on teinud väga palju erinevaid rahvusvahelisi koostöid nii Londonis kui ka New Yorkis, seob end hetkel ka projektidega Eestis. „Mulle on väga südamelähedane Eesti lastemood ja -disain ning teen hea meelega koostööd siinsete lastetoodete disainerite ja müüjatega. Eesti suurematele kaubamajadele ma veel pildistanud ei ole, aga loodan, et peagi avaneb ka selleks võimalus,“ rääkis Tang.

Katrina Tangi töödega saab tutvuda aadressil katrinatang.com ning Facebookis aadressil facebook.com/PhotographyByKatrinaTang.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid