Kuidas oleks ühe moedokumentaaliga veel?

Foto: Fabien Montique

Meie 2018. aasta viimane artikkel keskendus moeteemalisele dokumentaalile. Ja kuna vahepeal sattus meie silme ette üks (küll lühem, aga siiski) moedokk veel, siis tundus igati paslik jätkata sealt, kus me pooleli jäime, ning ka 2019. aasta juhatada sisse just ühe meeldiva behind-the-scenes moeelamusega.

Nimelt avastasime, et moebränd OFF-WHITE on lasknud kaadrisse püüda selle, kuidas valmis moemärgi käesoleva hooaja kollektsioon. „West Village’i” nime kandev moedokk on rahulikus rütmis veerev 30-minutiline film, mis üles võetud Pariisis, moemärgi ateljees, ning näitab kenasti, et ka võrdlemisi uues moemajas on omal kohal valged kitlid ja käsitöö. Ja muidugi suures koguses tosse. Moefilm ise, nagu arvata võiski, kulmineerub kollektsiooni esitlusega Pariisi moenädalal.

Pettuma peavad aga need, kes ootavad dokumentaalilt pikemaid mono- või dialooge või kollektsiooni lahtimõtestamisi, sest filmitegijad lasevad siin kõneleda igal kaadril endal ja ainult vilksamisi lasevad põimivad sekka jutustavat osa. Vaadake oma silmaga üle, kuidas näiteks võrreldes Chaneliga OFF-WHITEi moemajas kollektsiooni ettevalmistused käivad:

Sarnased artiklid

Kommentaarid