Kuidas oleks ühe DIY Kadri Kruusi käekotiga?

Kuidas oleks ühe DIY Kadri Kruusi käekotiga?

Foto: Kadri Kruus Bags and Accessories

Kadri Kruus, kes disainib funktsionaalselt glamuurseid aksessuaare ja kasutab traditsioonilisi käsitöövõtteid uuenduslikus vormis, üllatab jõulude eel toreda kotivalmistamise komplektiga.

Kadri tunnistab, et selle sünnilugu on tegelikult väga lihtne. “Tihti, kui oma tööst räägin, avaldatakse soovi nahatööd ja disainimist ise proovida. Kasvõi natukenegi. Püüdsingi luua sellise komplekti, millega seda kõike ka teha saab,” tutvustab disainer komplekti loomislugu. Esimeseks mudeliks sai Kadri Kruusi sõbrannade soovitusel vormilt lihtne clutch-tüüpi kotike, mis sobib nii teatrisse, suures kotis lisataskuks, kosmeetikakotiks või ka pinaliks.

Koti valmistamine nõuab täpsust, pühendumist ning paari tundi vaba aega ning sellega saab hakkama igaüks, kel huvi nahatööga tegeleda. Komplektis on lõige koos detailse õpetusega, kvaliteetsest nahast detailid, vahaniit ja nõel ehk samad töövahendid ja -riistad, mida kottide käsitsi valmistamisel ka meistrid kasutavad. Komplekt on pakitud elegantsesse karpi ja seega sobib kinkimiseks nii endale kui ka sõbrannale. Limiteeritud koguses kinkekomplekte on saadaval klassikalises mustas ning šikis beežis värvitoonis.

Kotivalmistamise komplektid on müügil e-poes www.kadrikruus.com ning Kadri Kruusi uues showroom’is aadressil Pärnu maantee 20A, Tallinn.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid