„Kuidas ma Hiltonis noorenemas käisin…”

Foto: Portail.ee

Mul on elus õnne olnud – tänu headele geenidele on minult isegi 29-aastasena veini ostes dokumenti küsitud ‒, või teisalt jälle natuke vähem õnne, kui potentsiaalsed koostööpartnerid ei ole suutnud mind tõsiselt võtta, sest „mida see noor tüdruk ikka teab”.

Sellegipoolest olen järgmisel aastal saamas 30 ning muutused minu näonahas annavad endast juba praegu märku. Seetõttu ei lähe minustki mööda need mõtted, mis saab minust – ja minu näonahast – 10, 20 ja 30 aasta pärast. Kusjuures, kirjutasin sellest isegi terve mõtiskluse ajakirja Säde esimese numbri ilulehekülgedel – julgustan lugema. Ja kõikide nende mõtiskluste tulemusena ei suutnud ma kasutamata jätta võimalust usaldada oma nägu Tallinna Hiltoni hotellis asuva eforea spa terapeudi ning Biotec tehnoloogia kätesse.

hilton-3

Kui nüüd üritada võimalikult lihtsasti seletada, mis asi on Biotec tehnoloogia, siis see on koos Elemisega välja töötatud tehnoloogia, mis on viidud nii peenele tasemele, et kasutades hooldusmasinat mõne teise nahahooldussarjaga, ei annaks see tulemusi. Kui te nüüd mõtlele, mis masinast ma räägin, siis eforea näohoolduste nimekirjast leiate Elemis BIOTEC Skin Resurfacer hoolitsuse, milles tehakse justnimelt aparaadi abil kahekordse koorimise ja valgusteraapia protseduur, mis väidetavalt muudab näonaha siledamaks, ühtlasemaks, vähendab iluvigasid ja peeneid kortse. Kas siis muutis? Kui te oleksite minult seda küsinud kohe peale hoolitsuse lõppu, siis tõenäoliselt oleksin teile lihtsalt uimaselt naeratanud ja midagi pomisenud. Vaadake, eforea spaga on selline lugu, et sinna võibki ennast unustada, kuna hoolitsusele tulles on võimalus hoolituse eel või isegi järel, kui soovite, lõõgastuda spaa basseini- ja saunaosas, ning kui sellele omakorda järgneb veelgi lõõgastavam protseduur, siis mis võikski olla tänapäeva hektilise elutempo juures parem. Minu silmis on sellised hetked isegi hädavajalikud, sest mis muu kui lõõgastus neid tumedaid silmaaluseid parandab.

hilton-2

Loomulikult oli ka hoolitsus ise kõrgetasemeline ning kiidan taevani mulle hoolitsuse teinud terapeuti, kes suutis vastata minu igale võhiklikule küsimusele ning seletas lahti protseduuri iga sammu, samuti selgitas, miks annavad tänapäeval aparaatidega hooldused paremaid tulemusi kui senised hands-on variandid. Lihtne tõsi – kahekordne koorimine „avab” naha toitvatele nahahooldustoodetele, mille toimeained jõuavad masina (ja vahepeal ka kelmikate häälitsuste ja vibratsioonide abil) omakorda sügavamale, just nendesse kihtidesse, mis neid aineid hädasti vajavad. Ahjaa, ning tulemus kestab seeläbi pikemalt ka.

hilton-4

Kas ma siis sain selle hoolitsusega aastakese või paari jagu nooremaks? Mingil määral kindlasti, sest nooruse tähiseks ongi ju hoolitsetud, pehme, särav nahk ning sellisena lahkusin ma Hiltonist kindlasti. Samuti lahkusin eforea spast teadmisega, et kui ma lubaksin sellist poputamist endale sagedamini, siis ei peaks ma oma stressikortsukeste pärast veel mitu head aastat muretsema. Olgu selle taga siis keerukas masinavärk või lihtsalt aeg iseendale.

*Artikkel on valminud koostöös Hilton Tallinn Park hotelli eforea spaga (Fr. R. Kreutzwaldi 23, Tallinn).

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid