Kui pime ja närtsinud muutub pehmeks ja kergemaks…

Kui pime ja närtsinud muutub pehmeks ja kergemaks…

Foto: Kertin Vasser

Nagu öeldakse – inspiratsioon ei hüüa tulles. Kui Woolishi meeskond jõudis Flo Kasearu intrigeerivale näitusele „Elust välja lõigatud”, ei oodanud nad niivõrd suurt inspiratsioonituhinat. Kuid nad said lummatud närtsinud taimedest, roosadest ja sinistest pilvedest seintel ning üldisest vaibist selles toas. Milleltki nii hapralt oli võimatu pilku pöörata.

„Kui maailm tundub sootuks pime ja närtsinud, unistame ikkagi värvidest. Seega soovime sinusse laadida positiivset energiat ja soojust. Sa oled see, millega sa ennast ümbritsed. Tee muudatus ja vaheta mõned mustad, hallid ja valged värvide vastu ja kanna neid – päevi, nädalaid, kuid ja vaata, kuidas see sulle mõjub. Kas see avab su silmad värvidele enda ümber? Kindlasti!” Just nii kõlavad Woolishi mõtted moemärgi uue kollektsiooni kohta.

Woolish lisab, et kui mõtleme ajaloole, siis ikka on nii, et peale rasket aega tekib soov ümbritseda end pehmemate ja kergemate toonidega. Teha olemine võimalikult mugavaks. „Mellow Throwback” nime kandev kollektsioon sümboliseeribki tungi karmusest vabaneda. Lihtsad motiivid nagu ananassid ja flamingod loovad unelmaid päikeselistest randadest. Sinised toonid meenutavad selget taevast, ühegi pilveta silmapiiril…

Kõik see ilu on püütud ka allolevasse galeriisse – tutvuge kindlasti ning seadke end positiivsuse lainele!

Mitmed fotodel esitletud tooted on juba saadaval Woolishi veebipoes woolish.ee, samuti on mitmeid tooteid võimalik eeltellida.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid