KUI PALJU küsib Prada kirjaklambri eest?

Foto: Prada

Kui meil sellel nädalal juba meestemoe temaatika käsil on, siis räägime ehk natuke meeste aksessuaaridest ka? Näiteks ühest kirjaklambist. Näiteks sellest konkreetsest, mille eest Prada 185 dollarit küsib?

Tegelikult peame muidugi täpsustama, et see ei ole „päris” kirjaklamber, vaid puhtast hõbedast valmistatud rahaklamber, mida ei kaunista muu kui üks ja ainus Prada logo. Loomulikult ei ole see esimene kord, kus maailmakuulus moebränd võtab midagi nii lihtsat ja igapäevast ning lisab sellele enda logo ja kergelt kosmilise hinnasildi. Naljakaks teeb kogu klambri-saaga aga see, et ammu pole ükski ülehinnatud vidin sotsiaalmeedias nii palju tähelepanu ja mõnitussõnu saanud (selleni välja, kus Prada-klambrikest võrreldakse vana hea Wordi-kirjaklambriga). Samas – any publicity is a good publicity?

Praktiline või mitte, igatahes kõigile neile, kellele kontorilaual vedelev ja tõenäoliselt paar senti maksev kirjaklamber natuke igavavõitu tundub, siis teate, et Prada aitab meeleldi hädast välja. We won’t judge, ausalt.

Sarnased artiklid

Kommentaarid