Kui kokku saavad inspireerivad naised, kaunid kunstid ja jumestusmaailm…

Kui kokku saavad inspireerivad naised, kaunid kunstid ja jumestusmaailm…

Foto: Dr. Hauschka

Kaks korda aastas üllatab looduskosmeetika teerajaja Dr. Hauschka värske ning hooajale kohase jumestuskollektsiooniga, millest leiab uusi värve, tekstuure või heas mõttes ootamatuid tooteid.  Sel kevadel on uue kevadsuvise meigikollektsiooni Purple Light keskmes – nagu nimigi ütleb – jõuline lilla, sügav violett ja õrn roosa, kuid mitte ainult…

See kollektsioon ei ole vaid kooslus viiest ilutootest, kuigi lauvärvipalett, põneva tekstuuriga jumestuspuuder, hallikasvioletne silmapliiats ning vedelad huulepulgad on ideaalsed iluabilised nii päevase kui ka õhtuse jumestuse loomiseks. Pigem on kollektsiooni näol siiski tegemist inspiratsioonikogumikuga, mille tõeliseks südameks on innustavad naised ja ühendavateks punktideks nende looming ning loomulikult jumestuskunst.

Purple Light kollektsiooni pakendeid kaunistavad fragmendid värve armastava Rootsi kunstniku Emma Lindströmi maalidelt. Lisaks täiendavad meigisarja ka neli Coco Chanelist inspireeritud ametüstiga New Vintage by Krissi naiselikku ehet. Nii Dr. Hauschka kui ka NVbyK inspiratsiooniallikaks ning kandjaks on ju naine, kelles harmooniliselt koos mässaja ja jumalanna, romantik ja maailmarändur, tütar ja ema, elegants ja isepäisus, unistused ja julgus.

Dr. Hauschka violetne ning inspireeriv jumestuskollektsioon on alates 1. märtsist müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas ning Stockmanni kaubamajas. Vaid märtsikuus leiab Dr. Hauschka  väljapaneku kõrvalt ka NVbyK temaatilise erikollektsiooni.  

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid