Krutskeid täis kevadsuvine NÓLÓ

Krutskeid täis kevadsuvine NÓLÓ

Foto: Nóló

Läti naisterõivaste moemärgil Nóló on ilmavalgust näinud tänavune kevadsuvine kollektsioon. Nagu Nóló puhul arvata võiski, kannab see kindlat sõnumit, millest seekord ei puudu ka kummardus patusele rämpstoidule.

Nimelt on juba aastaid olnud Nóló motoks „Be easy to yourself and your life!” Tänavuses kevadsuvises kollektsioonis tõlgendab bränd seda võtmes, et kui on ikka vaja võtta üks puhkepaus ja kostitada end tujutõstva burgeri või friikartuliportsuga, siis tee seda. Samamoodi, kui isutab uue kleidi järele, siis osta üks. Ei ole vaja seada endale liigseid piiranguid – elu on selleks, et seda vabalt võtta.

Kui aga rääkida konkreetsemalt Nóló uutest moeesemetest, siis kollektsioonist jääb silma ohtralt kihilisi rõivaid, mis kohati võluvad oma lihtsusega, kohati jälle põneva proportsioonimänguga. Kollektsiooni värvitoonid on enamjaolt rahulikud ning kevadsuvisele hooaja kohased, särtsu lisavad mõned punased komplektid ning muidugi kiirtoidurestoranide toitudest tuttavad elemendid.

Vaata ka allolevast galeriist noppeid Riia moenädalal esitletud Nóló kevadsuvisest kollektsioonist!

Nóló kevadsuvine kollektsioon on saadaval Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas. Soovi korral uuri lisa Nóló kodulehelt aadressil nolofashion.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid