Kriss Soonik KUTSUB valentinipäevaeelsele ostlemisõhtule

Foto: Kriss Soonik Loungerie

Kodumaine loungerie-bränd Kriss Soonik ootab kõiki huvilisi 13. veebruaril Tallinna showroom’i ostlemisõhtule – ikka selleks, et alustada valentinipäeva pidustustega terake varem ning uudistada üheskoos Kriss Sooniku uut kevadsuvist kollektsiooni.

Kriss Sooniku uue kollektsiooni staariks on naiselik lilla. Inspireeritud Jaapani kirsiõite ühest mänglevast toonist, võib selles õrnas värvis leida nii pitspesu kui ka veluurist tiibadega hommikumantleid. Lilla kõrval särab kollektsioonis kelmikas mustade sametsüdametega tüll, mis on ühtaegu nii armas kui ka jõuline. Nagu ikka, ei pea Kriss Sooniku pesu ja nii nimetatud sohvariideid ainult koduseinte vahele peitma. Uue kollektsiooni kimono-stiilis (hommiku)mantlid ning pitstiibadega dressipluusid sobivad ideaalselt ka sõpradega pühapäevasele brunch’ile minekuks. Peale uue kevadsuvise kollektsiooni leiab Kriss Sooniku stuudiopoest eksklusiivseid eritooteid ning armastatud klassikuid.

Ja muide, tehes ostlemisõhtule RSVP aadressil press@kriss-soonik.com, saabub postkasti 20% sooduskood, mida saab kasutada vaid sel päeval stuudiopoes osteldes.

Kriss Soonik Loungerie stuudiopood asub aadressil Paavli 5, Tallinn.

Kriss Soonik Loungerie tegemistel saab silma peal hoida nii brändi Facebooki kui ka Instagrami leheküljel.

Sarnased artiklid

Kommentaarid