Kolm tegusat naist, üks uus fotostuudio

Foto: Noah

Tallinnas, aadressil Kopli 35B asuv ning Stuudio35 nime all tuntud fotostuudio on saanud endale juurde omamoodi sõsara, fotostuudio nimega Noah. See on kolme fotograafi – Pille Aro, Kristi Heili ja Kristiin Kõosalu – loodud bränd, mis pakub foto- ja videoteenuseid oluliste hetkede jäädvustamiseks.

„Oleme pea kolm aastat tegutsenud Stuudio35 nime all ning meie ruume on kasutanud eelkõige fotograafid, ajakirjad ja erinevad ärikliendid uute kampaaniate ja lookbook’ide pildistamiseks,” räägib fotograaf Pille Aro. „Täna soovime, et meie avarasse stuudiosse leiaksid tee ka erakliendid, kes otsivad uut kohta tähtpäevade või eriliste hetkede jäädvustamiseks.” Lisaks Pillele tegutsevad Noahi stuudios Kristi Heil ja Kristiin Kõosalu, kellel mõlemal ligikaudu 10 aastat pildistamiskogemust, samuti ette näidata omajagu koostööprojekte erinevate kodumaiste ajakirjade, ürituste, aga ka nimekate reklaamklientidega.  

Pille Aro, Kristi Heil ja Kristiin Kõosalu

Foto: Noah

Aadressil Kopli 35B asuv boheemlasliku vibe’iga fotostuudio Noah on avar (130 m²), kõrgete lagedega ja valgusküllane. Kohapeal on pildistamiseks erinevad fotoseinad ja -taustad, mitmed sisustuselemendid ja aksessuaarid. Erinevate pakettide ning ideedega saab tutvuda Noahi Facebooki ja Instagrami lehel. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid